Archív noviniek

Napísali o nás

15. 5. 2019

Nový eShop

16. 4. 2019

Predstavujeme Vám novospustený eShop, ktorý je zameraný na naše produkty. Nájdete v ňom produkty z oblasti vykurovania, chladenia ako aj náhradné diely.

--->

ADRIAN®smart a plynové agregáty

18. 3. 2019
Predstavujeme Vám nové ovládanie ku všetkým typom plynových agregátov ADRIAN-AIR®. Srdcom ovládania je programovateľný WiFi termostat ADRIAN®smart spolu s integrovaným ovládaním pilotného vodiča.

--->

Prípadová štúdia: komplexné riešenia od ADRIAN GROUP

15. 1. 2019

Ako vytvoriť pre veľkopestovateľa paradajok funkčný systém, ktorý splní očakávania a zároveň všetky predpisy a normy pri členení a zložitosti problematiky? Jedinou možnosťou je kombinovanie predností rôznych systémov.
--->

ADRIAN®smart

9. 10. 2018
Koľkokrát ste už snívali o tom, čo všetko by mohol zvládnuť Váš smartfón? Verili by ste tomu, že dokáže dokonca dostať pod kontrolu Vaše energie? Konečne je to tu. Stiahnite si z Google Play alebo App Store novú aplikáciu ADRIAN®smart a pripojte sa k Vášmu novému ovládaniu. Kúrte, vetrajte a chlaďte z pohodlia svojho telefónu. Ovládať teplotu, nastavovať časové priebehy, sledovať vývoj v jednotlivých zónach. To všetko už môžete. Buďte SMART. Objednajte si svoj inteligentný ovládač. Jednoduchá, prehľadná a dostupná aplikácia Vám vďaka stabilnému Wi-Fi zabezpečí úplnú kontrolu mikroklímy a energií.

--->

Nové VIDEO O CHLADENÍ

15. 8. 2018
Pozrite si nové video o evaporačnom chladení zo zákulisia našej spoločnosti a inšpirujte sa. Využite do konca augusta sezónnu cenu evaporačné jednotky ADRIAN-AIR® EV18 EUR 1346,- bez DPH.

--->

Nový cenník náhradných dielov 2018

24. 7. 2018

01.08.2018 vstúpi do platnosti nový cenník na náhradné diely pre zariadenia značky ADRIAN®. Našim partnerom a zákazníkom odporúčame, aby si nové cenníky naštudovali čím skôr. Pozrite si ich tu, alebo si ich vyžiadajte tu.

 

--->

Príklad využitia mobilnej evaporačnej jednotky

9. 7. 2018

Vysoké teploty prišli opäť o čosi skôr. Evaporačné chladenie zabezpečuje úspešne a najmä úsporne komfort v najrozličnejších podmienkach...

 

--->

Vybrané inštalácie našich zákazníkov

2. 5. 2018
Pozrite si príklad úspešného využitia plynových infražiaričov ADRIAN-RAD® na vykurovanie haly na južnom Urale v Rusku.--->

NOVINKY OD NAŠICH PARTNEROV

19. 3. 2018
Inšpirujte sa novou inštaláciou našich tmavých plynových infražiaričov ADRIAN-RAD® AA. Prvá etapa obsahovala okrem sálavého vykurovania aj teplovzdušné vykurovanie....
--->

Riešenia nie len pre priemysel

8. 9. 2017

V rámci programu dotácií pre obnovu a rekonštrukciu telocviční našich škôl na Slovensku sa nám podarilo úspešne zrealizovať najefektívnejšie riešenie plynového vykurovania infražiaričmi ADRIAN-RAD® AA50.


--->

Inštalácie evaporačného chladenia pribúdajú

9. 7. 2017

Horúce leto poriadne ešte ani nezačalo a my máme plné ruky s evaporačným chladením ADRIAN-AIR® EV. Pozrite si najnovšie fotografie z rôznych inštalácií a inšpirujte sa.

--->

Starajte sa o Vaše chladenie, odvďačí sa Vám výkonom

3. 7. 2017

Evaporačná jednotka ADRIAN-AIR® EV18 nasáva vonkajší vzduch a nasáva ho so všetkým, čo sa v ňom nachádza, t. j. prach, hmyz atď. V spojení s vodou, ktorú používame na chladenie namiesto freónov a kompresorov a chladiacich zmesí, môže dôjsť k zaneseniu filtračných stien a celej jednotky podobne ako na fotkách...


--->

ADRIAN GROUP chladí úsporne

12. 6. 2017

Naše výrobné priestory dostali nové chladenie. Úsporná evaporačná technológia ochladzovania vzduchu prirodzeným spôsobom bez freónov je pre nás to pravé. 


--->

Nová chladiaca jednotka

15. 5. 2017

Potrebujete chladiť úsporne a efektívne? Evaporácia či adiabatické chladenie je pre Vás to pravé? Potrebujete menší výkon či prietok vzduchu? Výborne! Na základe Vašich podnetov sme doplnili do chladiaceho sortimentu mobilnú evaporačnú jednotku ADRIAN-AIR® EV 8000.

 

--->

Nový web o chladení

6. 4. 2017

Myslíte si, že o evaporačnom chladení nemáte dosť informácií? Máte pocit, že Vás každý tlačí do klasickej klimatizácie? Nerozumiete, prečo by ste sa mali viazať na freónovú techniku, kompresory či predražených špecialistov s osvedčeniami a certifikátmi?

--->

Vybrané inštalácie našich zákazníkov

5. 4. 2017

Hľadáte inšpiráciu pre nové projekty? Potrebujete technickú argumentáciu pre inovatívne riešenia? Obraťte sa na nás a čerpajte z našich skúseností. Vybrali sme pre Vás niekoľko špeciálnych referencií našich zákazníkov.


--->

Všestranná aplikácia MULTI-RAD® WEB

13. 3. 2017

Predstavujeme Vám najnovšie rozšírenie funkcií a ich aplikáciu našim partnerom FOKOZAT Kft v Maďarsku. Po úspešnom zavedení MULTI-RAD® WEB a jeho prevádzke prišla požiadavka od zákazníka na naprogramovanie dodatočných funkcií.

--->

Vykurovanie kostolov pod značkou ADRIAN®

13. 3. 2017

Efektívny spôsob vykurovania veľkoobjemových priestorov sálaním ponúka široké možnosti využitia. A to nielen v typickom priemyselnom prostredí. Kostoly sú výborným príkladom miesta, v ktorom treba vytvoriť tepelnú pohodu prakticky nárazovo, vo veľmi krátkom čase a s dôrazom na úspory v prevádzke.


--->

Air Transport Europe

2. 2. 2017

Efektívny spôsob vykurovania sálaním a jeho presné využitie z pohľadu tepla, času a miesta ponúka široké možnosti využitia.

--->
1 2

NEZMEŠKAJTE !