Archív noviniek

Riešenia nie len pre priemysel

8. 9. 2017

V rámci programu dotácií pre obnovu a rekonštrukciu telocviční našich škôl na Slovensku sa nám podarilo úspešne zrealizovať najefektívnejšie riešenie plynového vykurovania infražiaričmi ADRIAN-RAD® AA50.


--->

Inštalácie evaporačného chladenia pribúdajú

9. 7. 2017

Horúce leto poriadne ešte ani nezačalo a my máme plné ruky s evaporačným chladením ADRIAN-AIR® EV. Pozrite si najnovšie fotografie z rôznych inštalácií a inšpirujte sa.

--->

Starajte sa o Vaše chladenie, odvďačí sa Vám výkonom

3. 7. 2017

Evaporačná jednotka ADRIAN-AIR® EV18 nasáva vonkajší vzduch a nasáva ho so všetkým, čo sa v ňom nachádza, t. j. prach, hmyz atď. V spojení s vodou, ktorú používame na chladenie namiesto freónov a kompresorov a chladiacich zmesí, môže dôjsť k zaneseniu filtračných stien a celej jednotky podobne ako na fotkách...


--->

ADRIAN GROUP chladí úsporne

12. 6. 2017

Naše výrobné priestory dostali nové chladenie. Úsporná evaporačná technológia ochladzovania vzduchu prirodzeným spôsobom bez freónov je pre nás to pravé. 


--->

Nová chladiaca jednotka

15. 5. 2017

Potrebujete chladiť úsporne a efektívne? Evaporácia či adiabatické chladenie je pre Vás to pravé? Potrebujete menší výkon či prietok vzduchu? Výborne! Na základe Vašich podnetov sme doplnili do chladiaceho sortimentu mobilnú evaporačnú jednotku ADRIAN-AIR® EV 8000.

 

--->

Nový web o chladení

6. 4. 2017

Myslíte si, že o evaporačnom chladení nemáte dosť informácií? Máte pocit, že Vás každý tlačí do klasickej klimatizácie? Nerozumiete, prečo by ste sa mali viazať na freónovú techniku, kompresory či predražených špecialistov s osvedčeniami a certifikátmi?

--->

Vybrané inštalácie našich zákazníkov

5. 4. 2017

Hľadáte inšpiráciu pre nové projekty? Potrebujete technickú argumentáciu pre inovatívne riešenia? Obraťte sa na nás a čerpajte z našich skúseností. Vybrali sme pre Vás niekoľko špeciálnych referencií našich zákazníkov.


--->

Všestranná aplikácia MULTI-RAD® WEB

13. 3. 2017

Predstavujeme Vám najnovšie rozšírenie funkcií a ich aplikáciu našim partnerom FOKOZAT Kft v Maďarsku. Po úspešnom zavedení MULTI-RAD® WEB a jeho prevádzke prišla požiadavka od zákazníka na naprogramovanie dodatočných funkcií.

--->

Vykurovanie kostolov pod značkou ADRIAN®

13. 3. 2017

Efektívny spôsob vykurovania veľkoobjemových priestorov sálaním ponúka široké možnosti využitia. A to nielen v typickom priemyselnom prostredí. Kostoly sú výborným príkladom miesta, v ktorom treba vytvoriť tepelnú pohodu prakticky nárazovo, vo veľmi krátkom čase a s dôrazom na úspory v prevádzke.


--->

Air Transport Europe

2. 2. 2017

Efektívny spôsob vykurovania sálaním a jeho presné využitie z pohľadu tepla, času a miesta ponúka široké možnosti využitia.

--->

Vykurovanie v poľnohospodárstve

31. 1. 2017

Predstavujeme Vám plynový infražiarič ADRIAN-RAD® AGRO 1, 2, 3, ktorý je určený špeciálne pre hydinárne na chov kureniec, sliepok, moriek, kačiek, husí a je rovnako obľúbeným riešením aj pre chov prasiat.

 

--->

Generátor vs kotol? Ako sa správne rozhodnúť?

7. 9. 2016

Nákupom vykurovacej techniky na pelety môžete výrazne ušetriť na vykurovaní. Zároveň sa môžete stať nezávislými od rozmarov trhu s palivami. Pomôžete tiež ekológii našej planéty a budete výrazne šetriť neobnoviteľné prírodné zdroje energie, ktoré sú výrazne obmedzené.

 

--->

Čo robiť s chladením po lete? Ako zazimovať evaporačnú jednotku?

6. 9. 2016
Využili ste naše evaporačné jednotky na chladenie zvlhčovaním resp. v prechodnom období aj efektívnou ventiláciou? Ak chcete, aby Vám naše ADRIAN-AIR® EV poslúžilo rovnako dobre ako tohto roku aj na budúci, nezabudnite sa oň správne postarať. 
--->

Teplo bez plynu? Nový ADRIAN-AIR® MID ECO a BIO

11. 8. 2016
V niektorých krajinách existuje obava z dostupnosti alebo ceny plynu. Nevyhovujúca môže byť aj plynofikácia konkrétneho regiónu či možnosť praktického vybudovania plynovej prípojky. Taktiež sa stretávame s tým, že sú odvetvia napr. v poľnohospodárstve, nábytkárskom či drevospracujúcom priemysle, kde je logickejšie vykurovať iným médiom než plynom.
--->

Sužujú Vás teplá? Využite všetky možnosti s ADRIAN®

9. 8. 2016
Leto je v plnom prúde a vysoké teploty nám mnohým komplikujú život a to najmä počas pracovnej doby. Uistite sa, že poznáte všetky možnosti, ako schladiť svoje priestory so značkou ADRIAN®.

--->

Nový cenník náhradných dielov 2016

8. 4. 2016
Od 01.04.2016 vstúpi do platnosti nový cenník na náhradné diely na zariadenia značky ADRIAN®. Napriek tomu, že v cenníku došlo iba k obmedzenému počtu zmien, odporúčame našim partnerom a zákazníkom, aby si nové cenníky naštudovali čím skôr. 
 
--->

Cenník 2016/2017

21. 3. 2016
Od 01.02.2016 vstúpil do platnosti nový cenník na zariadenia pod značkou ADRIAN®. Chceme upozorniť našich partnerov, projektantov a zákazníkov na zásadné zmeny a zaujímavé novinky v cenníku.


--->

Nová inovácia ADRIAN-AIR® AD sa stala populárnym štandardom

11. 3. 2016

 

V júli 2015 sme Vám predstavili adaptáciu ADRIAN-AIR® AD s radiálnym ventilátorom pre pripojenie vzduchotechnických častí. Na základe množstva dopytov a realizácií je dnes z tohto riešenia štandardizovaná aplikácia.

--->

Začíname nový rok s dobrými správami

28. 1. 2016
 

Dlho očakávaná úprava ADRIAN-AIR® AR pre vonkajšie použitie je konečne tu. Pripravili sme pre Vás výraznú technologickú inováciu zahrňujúcu okrem iného špeciálne vyhotovenie vonkajšieho krytia, ktoré chráni zariadenie pred vplyvmi počasia, s dodatočným vnútorným elektrickým ohrevom.
--->

Kontrola chodu pomocou riadiaceho systému MULTI-RAD®

11. 12. 2015

 

Nová generácia riadiacich systémov MULTI-RAD® PLUSMULTI-RAD® WEB zdokonalila doplnkovú funkciu kontroly chodu zariadenia alebo vykurovacej zóny. Pri tmavých plynových infražiaričoch ADRIAN-RAD® alebo teplovzdušných agregátoch ADRIAN-AIR® tak po integrovaní modulu kontroly priamo do spotrebiča alebo pre skupinu spotrebičov môžeme získavať varovné hlásenie na zariadenie podľa vlastného výberu. Práve partnerstvo a spolupráca so spoločnosťou HONEYWELL nám otvorila nové možnosti pri vývoji a použití riadiacej automatiky Honeywell Esys®, komunikačnej siete Modbus a riadiaceho systému MULTI-RAD®. Aktuálne si takéto riešenie pre jeho nesporné výhody od nás objednala aj spoločnosť MOSGAZ, ktorá patrí priamo do štruktúry organizácie GAZPROM.

--->
1 2

NEZMEŠKAJTE !