TEPLOVZDUŠNÉ JEDNOTKY S KLIMATIZÁCIOU

ADRIAN-AIR® CLIMA

ADRIAN-AIR® CLIMA

Ekologické, ekonomické a energeticky efektívne zabezpečenie úplného tepelného komfortu pre veľkoobjemové priestory počas celého roka. Zariadenie sa dodáva v dvoch výrobkových radách pre tepelný výkon 37 kW alebo 50 kW pri chladiacom výkone štandardne 17 kW.

ADRIAN-AIR® CLIMA 50

na zvýšenie efektivity a ekonomiky vykurovania využíva tepelné čerpadlo. Táto novinka prináša svoje uplatnenie hlavne v prechodnom období, kedy je postačujúce a hlavne veľmi výhodné používať výkon tepelného čerpadla pri jeho účinnosti až 94% a ušetriť náklady na spotrebu zemného plynu. Pri návrhu zariadenia sa prihliadalo najmä na ekológiu a zabezpečenie nízkych hodnôt NOx a CO2 pri spaľovaní.

ADRIAN-AIR® CLIMA 37

využíva vysoko účinnú klimatizačnú jednotku umiestnenú v exteriéry a rokmi overenú vykurovaciu plynovú jednotku umiestnenú priamo vo vykurovanom priestore. Táto kombinácia umožňuje priame fúkanie ohriateho alebo studeného vzduchu do priestoru pomocou axiálnych ventilátorov a zabezpečuje pohotové zmeny požadovanej teploty v priestore.

Samozrejmosťou je kvalitná programovateľná riadiaca jednotka, ktorá Vám umožní jednoducho a prehľadne nastaviť želaný tepelný komfort v požadovanom čase.

Ponúkame Vám jedno zariadenie, ktoré Vám umožní naraz vyriešiť problém s tepelnou pohodou v zime aj v lete.

NEZMEŠKAJTE !