Aktuality

TECHNOLÓGIA ČISTENIA VZDUCHU BEEWAIR TERAZ AJ NA SPLÁTKY!

TECHNOLÓGIA ČISTENIA VZDUCHU BEEWAIR TERAZ AJ NA SPLÁTKY!

Čistý vzduch vo vašom okolí je teraz dostupnejší ako kedykoľvek pred tým. ADRIAN GROUP v spolupráci s finančnou skupinou COFIDIS pripravil pre Vás jednoduchý a transparentný systém predaja na splátky. Revolvingový spotrebiteľský úver COFIDIS sa prispôsobí Vašim potrebám a v prípade Vášho záujmu ho môžete využívať opakovane na základe jednej zmluvy.

Ponúkame dva typy úveru: Polpercento mesačne a Podmienená nula PN12. Pričom výšku akontácii a počet mesačných splátok (maximálne 60) si môžete zvoliť. Namodelujete si svoj finančný plán s ADRIAN GROUP.

20.05.2020 13:58

BEZPLATNÝ WEBINÁR O ČISTENÍ VZDUCHU TECHNOLÓGIOU BEEWAIR

BEZPLATNÝ WEBINÁR O ČISTENÍ VZDUCHU TECHNOLÓGIOU BEEWAIR

S postupným uvoľňovaním opatrení proti šíreniu COVID-19 je potrebné dbať o zabezpečenie vhodných podmienok pre vašich klientov a zamestnancov. Chcete vedieť ako jednoducho garantovať Čistý vzduch vo svojom okolí? Už ste počuli o patentovanej technológii čistenia vzduchu BEEWAIR, ale stále neviete ako to funguje? Na tieto aj iné otázky odpovieme Vám na webinári, ktorý sme pripravili 14. 5. 2020 o 11:00. V prípade, že máte záujem dozvedieť sa viac, pošlite nám svoje meno a e-mail. My Vám zašleme podrobnosti o prihlásení. Všetci registrovaní účastníci webinára získajú nárok na zľavu 5 %, ktorú si budú môcť uplatniť na svoj nákup do 12.6.2020.

13.05.2020 10:26

ČISTÝ VZDUCH

ČISTÝ VZDUCH

Chcete zabezpečiť čistý vzduch pre zamestnancov a návštevníkov vašich prevádzok, napríklad ambulancií, čakárni, obchodov, vývarovní, výdajných miest, business centier a pod.? Vzhľadom na mimoriadnu situáciu vo svete a na Slovensku sme sa v ADRIAN GROUP rozhodli prispieť k zmierneniu súčasného stavu a prichádzame s účinným riešením. Začali sme distribuovať certifikovaný produkt, ktorý úspešne likviduje vírusy a baktérie v ovzduší. Ponúkame Vám PROFESIONÁLNY PRÍSTROJ NA DEKONTAMINÁCIU VZDUCHU BEEWAIR BW60.

15.04.2020 14:04

ADRIAN®smart

ADRIAN®smart

Koľkokrát ste už snívali o tom, čo všetko by mohol zvládnuť Váš smartfón? Verili by ste tomu, že dokáže dokonca dostať pod kontrolu Vaše energie? Konečne je to tu. Stiahnite si z Google Play alebo App Store novú aplikáciu ADRIAN®smart a pripojte sa k Vášmu novému ovládaniu. Kúrte, vetrajte a chlaďte z pohodlia svojho telefónu. Ovládať teplotu, nastavovať časové priebehy, sledovať vývoj v jednotlivých zónach. To všetko už môžete. Buďte SMART. Objednajte si svoj inteligentný ovládač. Jednoduchá, prehľadná a dostupná aplikácia Vám vďaka stabilnému Wi-Fi zabezpečí úplnú kontrolu mikroklímy a energií.

22.08.2019 16:07

Textilné vzduchotechnické rozvody

Textilné vzduchotechnické rozvody

Vedeli ste, že u nás si okrem širokého sortimentu spotrebičov môžete vybrať aj rôzne príslušenstvo? Ak sa jedná o použitie teplovzdušnej techniky v spojení so vzduchotechnickými rozvodmi, obráťte sa na nás. Spoločnosť ADRIAN GROUP s. r. o. Vám teraz okrem zariadení produkujúcich teplý vzduch k nim ponúka aj textilné vzduchovody. Prečo? Pretože oproti štandardnému plechovému systému majú mnoho výhod. Úspora nákladov až 70 %. Montáž či demontáž za zlomok času. Ekologická výroba, použitie i likvidácia.

 

15.08.2019 17:47

Vykurovanie poľnohospodárskych objektov

Vykurovanie poľnohospodárskych objektov

Dlhodobo sledujeme trendy vo vykurovaní poľnohospodárskych objektov. V našej ponuke sa už niekoľko rokov nachádzajú sálavé aj teplovzdušné zariadenia na ohrev týchto špecifických priestorov. Potrebovali sme však cenovo dostupnejšie riešenie pri zachovaní vysokých nárokov na kvalitu. S potešením Vám tak práve teraz môžeme predstaviť nový koncept ADRIAN-AIR® AGRO. Nová generácia teplovzdušných jednotiek je výsledkom poctivého vývoja a testovania a spĺňa tak najvyššie nároky spotrebiteľa.

15.08.2019 17:45

Kontrola chodu pomocou riadiaceho systému MULTI-RAD®

Kontrola chodu pomocou riadiaceho systému MULTI-RAD®

Nová generácia riadiacich systémov MULTI-RAD®PLUS MULTI-RAD® WEB zdokonalila doplnkovú funkciu kontroly chodu zariadenia alebo vykurovacej zóny. Pri tmavých plynových infražiaričoch ADRIAN-RAD® alebo teplovzdušných agregátoch ADRIAN-AIR®tak po integrovaní modulu kontroly priamo do spotrebiča alebo pre skupinu spotrebičov môžeme získavať varovné hlásenie na zariadenie podľa vlastného výberu. Práve partnerstvo a spolupráca so spoločnosťou HONEYWELL nám otvorila nové možnosti pri vývoji a použití riadiacej automatiky Honeywell Esys®, komunikačnej siete Modbus a riadiaceho systému MULTI-RAD®. Aktuálne si takéto riešenie pre jeho nesporné výhody od nás objednala aj spoločnosť MOSGAZ, ktorá patrí priamo do štruktúry organizácie GAZPROM.

15.08.2019 17:43