Aktuality

NOVINKY SONNIGER​

NOVINKY SONNIGER​

Predstavujeme Vám novinky vo výrobkoch SONNIGER a nový cenník platný od 10. 9. 2021. Sortiment je zameraný na teplovzdušné ohrievače a vzduchové clony. Napriek tomu, že konštrukčne ostáva obľúbený dizajn zachovaný, zjednodušili sme príslušenstvo a ovládanie dverných clôn, kde došlo aj k zníženiu cien. Naopak, mierne navýšenie cien sa týka sortimentu so zmenou výkonov a rozmerov. Zariadenia HEATER CONDENS CRclony GUARD a GUARD PRO majú vysoko výkonný ventilátor so zabudovanou trojstupňovou reguláciou otáčok, ktorá v kombinácii s vysoko kvalitným vodným výmenníkom tepla poskytuje dostatočne široký a najmä optimálny rozsah parametrov. V elektrických vzduchových clonách sa využíva nová generácia inteligentných ohrievačov PTC. Pri clonách GUARD PRO sa používajú vysoko výkonné ventilátory s priemerom 450 mm, ktoré v kombinácii s vhodným a optimálne vybraným tvarom vzduchových kanálikov dávajú dlhý dosah prúdu vzduchu až 7,5 m. Pozrite si aj nové výkonové rady HEATER CR MAX. Všetky novinky sú už aj na našom e-shope. Vyžiadajte si technickú dokumentáciu a projekčné podklady k aktuálnej ponuke tu. Radi Vám pošleme aj aktualizovaný cenník. Viac informácií na adrian@adrian.sk a na t. č. +421 948 312 270

14.09.2021 15:45

Referencia MAKITA

Referencia MAKITA

V minulom roku sme dodávali naše zariadenia do firmy Makita s.r.o. v priemyselnom parku Banská Bystrica - Šalková. Makita s.r.o. postavila oficiálne servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy značiek Makita a MT series. Ako zdroj vykurovania sme dodali kombináciu teplovzdušných plynových agregátov s doplnením o destratifikátory. Zariadenia sme boli pred ukončením stavby aj spúšťať. Majú za sebou prvú zimu aj leto a so zariadeniami sú plne spokojní. V hale počas zimy bolo teplo a počet zariadení podľa návrhu bol dostačujúci. Ako sa vyjadril p. Cimerman ,,Nasťahovali sme sa do budovy minulú jeseň 24. novembra priamo do vykurovacej sezóny. Potrebovali sme malé úpravy v nastaveniach, ale čo sa týka zariadení, sme spokojní, vykurujú a vetrajú bez problémov”. Vzhľadom na polohu pobočiek vieme byť firme nápomocní, či už v záručných alebo aj pozáručných servisoch.

19.08.2021 15:22

ŠKOLENIA SERVISNÝCH TECHNIKOV

ŠKOLENIA SERVISNÝCH TECHNIKOV

Po náročnom pandemickom období sme zorganizovali sériu ôsmich školení servisných technikov ADRIAN pre takmer 30 ľudí. Účelom bolo poukázať na zmeny 2020/2021 v sortimente ADRIAN GROUP a zároveň upozorniť na konštrukčné rozdiely medzi staršími zariadeniami a novými, ktoré už vyhovujú novej norme Ecodesign a ERP. Prínos školení účastníci hodnotili vysoko pozitívne. V druhej polovici júla chystáme špeciálny dodatočný termín školení servisných technikov ADRIAN. O presnom čase konania Vás budeme informovať. Ďalšie termíny školení budú realizované v závislosti od vývoja pandemickej situácie až na prelome tretieho a štvrtého kvartálu.

20.07.2021 14:59

CHCETE VEDIEŤ VIAC O KLIMATIZÁCII BEZ FREÓNOV?

CHCETE VEDIEŤ VIAC O KLIMATIZÁCII BEZ FREÓNOV?

Princípy adiabatického chladenia sa využívajú od nepamäti. Voda ako prirodzený chladiaci prvok či už v pasívnej podobe ako forma jazierok, nádrží, kanálov, fontán alebo v aktívnej, kde sa jej pôsobením vzduch dodatočne zvlhčuje a teda odparovaním odoberá prebytočné teplo a teda chladí vzduch. Evaporácia, teda odparovanie, je najprirodzenejšou formou chladenia a teda aj najekologickejšou. Priame zvlhčovanie čerstvého vzduchu je zároveň aj najúčinnejším spôsobom, ako pri minimálnych nákladoch vyrobiť maximálny chladiaci výkon....

 

 

16.06.2021 07:36

NOVÝ OBJEDNÁVACÍ KATALÓG

NOVÝ OBJEDNÁVACÍ KATALÓG

Informujeme našich partnerov a zákazníkov, že práve vychádza nový objednávací katalóg ADRIAN GROUP na kompletný sortiment pre vykurovanie, chladenie a vetranie. Nájdete tu aktualizáciu cien a prevedení, úplne nový ECOdesign sortiment teplovzdušných jednotiek, príslušenstvo rozšírené o závesný systém, vynovené riadiace systémy pre HVAC a ďalšie novinky. Požiadať o cenník si môžete tu. Informujte sa o novinkách a vašich zľavách. Vyžiadajte si zdarma technický návrh a vypracovanie cenovej ponuky.

20.05.2021 08:14

NOVÝ CENNÍK NA HORÁKOVÉ SKRINE PRE ADRIAN-RAD

NOVÝ CENNÍK NA HORÁKOVÉ SKRINE PRE ADRIAN-RAD

Predstavujeme Vám nový cenník na horákové skrine pre plynové infražiariče ADRIAN-RAD. Vykurovacia sezóna je na konci a najjednoduchší spôsob, ako žiaričom predlžiť život pre ďalšie sezóny, je vybaviť ich novou horákovou komorou. Je kompletná. Stačí ju len nasadiť namiesto starej na vyčistený spotrebič a nastaviť správny tlak plynu. Kontaktujte nás a potvrďte si platnosť svojich rabatových a platobných podmienok.

adrian@adrian.sk, 0948 312 270


19.04.2021 12:49

NOVÝ PRODUKT – MULTI-ZONE smart

NOVÝ PRODUKT – MULTI-ZONE smart

Potrebujete ovládať niekoľko vykurovacích zón a komplexný riadiaci systém sa Vám zdá zbytočne drahý? MULTI-ZONEsmart je jednoduché riešenie pre ovládanie 1 až 4 vykurovacích zón, na požiadanie aj viac. Umožňuje jednoduché ovládanie vykurovania pomocou mobilného telefónu s bezplatnou aplikáciou, v ktorej sú zobrazené všetky potrebné informácie o vykurovanej zóne, napríklad požadovaná teplota, skutočná teplota, grafický priebeh týchto teplôt, režim zóny, tvorba týždenných programov atď., jednoducho a rýchlo všetko čo potrebujete na to, aby ste mohli vykurovanie dostať pod kontrolu a šetriť svoje financie. Zistiť ceny a objednať si tento produkt môžete pohodlne na našom e-shope.

11.03.2021 11:33

NOVÝ SORTIMENT PLYNOVÝCH OHRIEVAČOV VZDUCHU

NOVÝ SORTIMENT PLYNOVÝCH OHRIEVAČOV VZDUCHU

Nové požiadavky ECOdesign a ERP ovplyvnili ďalší vývoj sortimentu teplovzdušných plynových agregátov. V súvislosti s aktuálne platnými normami Vám predstavujeme novú radu ohrievačov vzduchu a kondenzačných agregátov. Postupne Vám prinesieme podrobnosti aj o verziách pre vertikálne fúkanie a v kombinácii s radiálnym ventilátorom. Sledujte nás a dostaňte informácie o nových možnostiach medzi prvými.

15.02.2021 08:30

NOVINKY V TEPLOVODNÝCH JEDNOTKÁCH

NOVINKY V TEPLOVODNÝCH JEDNOTKÁCH

ADRIAN GROUP s. r. o., exkluzívny distribútor značky SONNIGER, Vám od 1. 1. 2021 ako prvý predstavuje kondenzačné technológie HEATER CONDENS v súlade s požiadavkami EcoDESIGN2021, ktoré stanovujú úplne nový štandard pre teplovodné jednotky. Rastúce požiadavky na uplatňovanie kondenzačných kotlov a čerpadiel prinášajú do praxe čoraz viac nízkoteplotných systémov. S novými jednotkami HEATER CR aj pri nízkej napájacej teplote média získate maximálny účinok vykurovania. Hlavnými výhodami HEATER CONDENS je vysoká teplota vzduchu na výstupe, úplné využitie odovzdávacej plochy výmenníka a optimalizovaný prietok vzduchu pri všetkých rýchlostiach otáčok ventilátora. My maximalizujeme efekt delta T, aby ste Vy ušetrili. Pozrite si nový uvádzací cenník na rok 2021. V prípade otázok nás kontaktujte tu.

21.01.2021 10:03

NOVÁ TECHNICKÁ DOKUMENTÁCIA BEEWAIR A CERTIFIKÁT CE

NOVÁ TECHNICKÁ DOKUMENTÁCIA BEEWAIR A CERTIFIKÁT CE

Uvažujete nad kúpou dekontaminačnej jednotky Beewair, ale stále vám chýbajú informácie? Vypýtajte si ich od nás! Práve sme dokončili nové aktuálne technické podmienky a manuál. Beewair na Slovensku a v okolitých štátoch začína byť čoraz viac žiadaný. Dôvod je jednoduchý – naozaj to funguje! Technológia likviduje bez akéhokoľvek odpadu baktérie, vírusy, plesne a dokonca aj nepríjemné pachy. Je vhodná do každej prevádzky a domácnosti. Produkt je dostupný aj na splátky.

08.12.2020 11:10

NOVINKY OD NAŠICH PARTNEROV

NOVINKY OD NAŠICH PARTNEROV

Zaujímavá inštalácia pribudla priamo v okolí Banskej Bystrice. Spoločnosť AMARI BANERO, Vlkanová, zameraná na dodávky a služby v oblasti hutných materiálov, si vybrala na vykurovanie naše plynové infražiariče ADRIAN-RAD AA502. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby odvody spalín neboli zmontované novým, úplne netradičným spôsobom. A síce pomocou držiakov sálavých rúr! Za 27 rokov sme už videli kadečo, ale toto prekvapivé riešenie z dielne našej partnerskej montážnej firmy PEPA s.r.o. vidíme prvýkrát. A prečo nie? Koniec koncov priemer sálavej rúry a odvodu spalín je rovnaký. Stačilo pár štandardných a bežne dostupných držiakov sálavých rúr navyše a úsmevná inovácia je na svete!

 

 

08.12.2020 10:39

NOVINKY V RIADENÍ

NOVINKY V RIADENÍ

Na sezónu 2020/2021 pripravujeme novú koncepciu dostupnej riadiacej jednotky. Využijeme skúsenosti s inteligentnými riadiacimi systémami ako je MULTI-RAD WEB a skombinujeme ich s možnosťami ADRIANsmart. Výsledkom bude štandardná 4 zónová regulácia s bezdrôtovými snímačmi teploty a komfortným riadením cez smartphone alebo počítač. Zákazník bude mať kontrolu nad svojím vykurovaním vždy a všade. Získa možnosť ušetriť energie a financie aj pri menej náročných riadiacich systémoch.

04.11.2020 11:32

CHLADENIE NIE JE URČENÉ IBA NA LETO

CHLADENIE NIE JE URČENÉ IBA NA LETO

Napriek tomu, že téma chladenia sa sústreďuje na obdobie leta, existuje množstvo zákazníkov, ktorí majú problém s vysokou teplotou v priestore počas celého roka. Rovnako, ako spoločnosť REUTTER SK, Myjava, Slovensko, kde pracovné prostredie zaťažujú technológie vstrekolisov a nimi emitované teplo. Takíto zákazníci dokážu skutočne oceniť prírodné chladenie bez freónov s minimálnymi nákladmi na prevádzku, pretože evaporačné jednotky prevádzkujú počas celého roka s výnimkou zimných mesiacov

01.10.2020 18:24

CHLADIACA JEDNOTKA EV18 V MOBILNOM PREVEDENÍ

CHLADIACA JEDNOTKA EV18 V MOBILNOM PREVEDENÍ

Trpia vaši zamestnanci a technológie neznesiteľnou horúčavou v letnom období? Sú vaše výrobné a prevádzkové priestory v prenájme a nedajú sa vybaviť klimatizačným alebo evaporačným chladením? Zdajú sa vám malé mobilné ochladzovače nepostačujúce? Máme pre vás šikovné riešenie! Predstavujeme Vám originálne prevedenie chladiacej jednotky ADRIAN-AIR EV18. Pôvodné zariadenie sme vybavili kolieskami, takže ho jednoducho premiestnite kamkoľvek, pričom oblúkový difuzór zabezpečí veľký objem chladného vzduchu presne tam, kde to potrebujete. Okamžitý účinok a veľmi úsporná prevádzka sú zárukou vašej spokojnosti. Zariadenie si môžete zakúpiť na našom e-shope

Viac informácií Newsletter August

 

24.08.2020 12:50

TECHNOLÓGIA ČISTENIA VZDUCHU BEEWAIR TERAZ AJ NA SPLÁTKY!

TECHNOLÓGIA ČISTENIA VZDUCHU BEEWAIR TERAZ AJ NA SPLÁTKY!

Čistý vzduch vo vašom okolí je teraz dostupnejší ako kedykoľvek pred tým. ADRIAN GROUP v spolupráci s finančnou skupinou COFIDIS pripravil pre Vás jednoduchý a transparentný systém predaja na splátky. Revolvingový spotrebiteľský úver COFIDIS sa prispôsobí Vašim potrebám a v prípade Vášho záujmu ho môžete využívať opakovane na základe jednej zmluvy.

Ponúkame dva typy úveru: Polpercento mesačne a Podmienená nula PN12. Pričom výšku akontácii a počet mesačných splátok (maximálne 60) si môžete zvoliť. Namodelujete si svoj finančný plán s ADRIAN GROUP.

20.05.2020 13:58

BEZPLATNÝ WEBINÁR O ČISTENÍ VZDUCHU TECHNOLÓGIOU BEEWAIR

BEZPLATNÝ WEBINÁR O ČISTENÍ VZDUCHU TECHNOLÓGIOU BEEWAIR

S postupným uvoľňovaním opatrení proti šíreniu COVID-19 je potrebné dbať o zabezpečenie vhodných podmienok pre vašich klientov a zamestnancov. Chcete vedieť ako jednoducho garantovať Čistý vzduch vo svojom okolí? Už ste počuli o patentovanej technológii čistenia vzduchu BEEWAIR, ale stále neviete ako to funguje? Na tieto aj iné otázky odpovieme Vám na webinári, ktorý sme pripravili 14. 5. 2020 o 11:00. V prípade, že máte záujem dozvedieť sa viac, pošlite nám svoje meno a e-mail. My Vám zašleme podrobnosti o prihlásení. Všetci registrovaní účastníci webinára získajú nárok na zľavu 5 %, ktorú si budú môcť uplatniť na svoj nákup do 12.6.2020.

13.05.2020 10:26

ČISTÝ VZDUCH

ČISTÝ VZDUCH

Chcete zabezpečiť čistý vzduch pre zamestnancov a návštevníkov vašich prevádzok, napríklad ambulancií, čakárni, obchodov, vývarovní, výdajných miest, business centier a pod.? Vzhľadom na mimoriadnu situáciu vo svete a na Slovensku sme sa v ADRIAN GROUP rozhodli prispieť k zmierneniu súčasného stavu a prichádzame s účinným riešením. Začali sme distribuovať certifikovaný produkt, ktorý úspešne likviduje vírusy a baktérie v ovzduší. Ponúkame Vám PROFESIONÁLNY PRÍSTROJ NA DEKONTAMINÁCIU VZDUCHU BEEWAIR BW60.

15.04.2020 14:04

ADRIAN®smart

ADRIAN®smart

Koľkokrát ste už snívali o tom, čo všetko by mohol zvládnuť Váš smartfón? Verili by ste tomu, že dokáže dokonca dostať pod kontrolu Vaše energie? Konečne je to tu. Stiahnite si z Google Play alebo App Store novú aplikáciu ADRIAN®smart a pripojte sa k Vášmu novému ovládaniu. Kúrte, vetrajte a chlaďte z pohodlia svojho telefónu. Ovládať teplotu, nastavovať časové priebehy, sledovať vývoj v jednotlivých zónach. To všetko už môžete. Buďte SMART. Objednajte si svoj inteligentný ovládač. Jednoduchá, prehľadná a dostupná aplikácia Vám vďaka stabilnému Wi-Fi zabezpečí úplnú kontrolu mikroklímy a energií.

22.08.2019 16:07

Textilné vzduchotechnické rozvody

Textilné vzduchotechnické rozvody

Vedeli ste, že u nás si okrem širokého sortimentu spotrebičov môžete vybrať aj rôzne príslušenstvo? Ak sa jedná o použitie teplovzdušnej techniky v spojení so vzduchotechnickými rozvodmi, obráťte sa na nás. Spoločnosť ADRIAN GROUP s. r. o. Vám teraz okrem zariadení produkujúcich teplý vzduch k nim ponúka aj textilné vzduchovody. Prečo? Pretože oproti štandardnému plechovému systému majú mnoho výhod. Úspora nákladov až 70 %. Montáž či demontáž za zlomok času. Ekologická výroba, použitie i likvidácia.

 

15.08.2019 17:47

Vykurovanie poľnohospodárskych objektov

Vykurovanie poľnohospodárskych objektov

Dlhodobo sledujeme trendy vo vykurovaní poľnohospodárskych objektov. V našej ponuke sa už niekoľko rokov nachádzajú sálavé aj teplovzdušné zariadenia na ohrev týchto špecifických priestorov. Potrebovali sme však cenovo dostupnejšie riešenie pri zachovaní vysokých nárokov na kvalitu. S potešením Vám tak práve teraz môžeme predstaviť nový koncept ADRIAN-AIR® AGRO. Nová generácia teplovzdušných jednotiek je výsledkom poctivého vývoja a testovania a spĺňa tak najvyššie nároky spotrebiteľa.

15.08.2019 17:45

Kontrola chodu pomocou riadiaceho systému MULTI-RAD®

Kontrola chodu pomocou riadiaceho systému MULTI-RAD®

Nová generácia riadiacich systémov MULTI-RAD®PLUS MULTI-RAD® WEB zdokonalila doplnkovú funkciu kontroly chodu zariadenia alebo vykurovacej zóny. Pri tmavých plynových infražiaričoch ADRIAN-RAD® alebo teplovzdušných agregátoch ADRIAN-AIR®tak po integrovaní modulu kontroly priamo do spotrebiča alebo pre skupinu spotrebičov môžeme získavať varovné hlásenie na zariadenie podľa vlastného výberu. Práve partnerstvo a spolupráca so spoločnosťou HONEYWELL nám otvorila nové možnosti pri vývoji a použití riadiacej automatiky Honeywell Esys®, komunikačnej siete Modbus a riadiaceho systému MULTI-RAD®. Aktuálne si takéto riešenie pre jeho nesporné výhody od nás objednala aj spoločnosť MOSGAZ, ktorá patrí priamo do štruktúry organizácie GAZPROM.

15.08.2019 17:43