Revolučný prístroj na čistenie vzduchu s 99,9999% účinnosťou! Už ste počuli o Beewair?

Chcete zabezpečiť dokonalú čistotu ovzdušia pre zamestnancov a návštevníkov vašich prevádzok či ambulancií, čakární, obchodov, vývarovní, výdajných miest, business centier a pod.? Vzhľadom na mimoriadnu situáciu vo svete a na Slovensku sme sa v ADRIAN GROUP rozhodli prispieť k zmierneniu súčasného stavu a prichádzame s účinným riešením.

Začali sme distribuovať certifikovaný produkt, ktorý úspešne likviduje vírusy a baktérie v ovzduší. Ponúkame Vám PROFESIONÁLNY PRÍSTROJ NA DEKONTAMINÁCIU VZDUCHU BEEWAIR BW60.

Inovatívna technológia BEEWERIZÁCIA zabezpečuje ničenie vírusových molekúl (štiepením v reaktore a následnou mineralizáciou na bežné molekuly a to bez vzniku odpadu) s minimálnou spotrebou energie.

Patentovaná technológia premeny molekúl s 99,9999 % účinnosťou vyčistí vzduch od vírusov COVID, SARS a MERS. Pôsobí proti baktériám ako zlatý stafylokok a streptokok, e.coli a všetkým druhom plesní. Je účinná proti horúčke H1 N1 a ľudskej forme adenovírusu typu 5. Degraduje chemické kontaminanty napr. formaldehydy, spaliny ropy a zemného plynu. Odstraňuje cigaretový aj akýkoľvek iný zápach.

Prístroj funguje aj za vašej prítomnosti a plnej prevádzky. Nevíri prach. Je tichý. Farba svetla indikuje charakter prítomného patogénu v ovzduší. Po vyčistení sa sfarbí namodro.   

Účinnosť jednotky BEEWAIR je preukázaná testovaním v laboratóriách INTERTEK a VIRTECH inštitútu Pasteur vo Francúzsku.