Mobilné chladiace jednotky pre spoločenské a kultúrne podujatia

Aké je riešenie na horúčavy ? ... chladenie 

Evaporačné chladiče ADRIAN AIR EV. Viete s nimi schladiť veľký priestor výrobnej haly, dielne, skladu, stanu, šiatra alebo živočíšnej a rastlinnej výroby. Mobilnými chladičmi zaistíte comfort napr. v reštaurácii, bare, na terase, otvorených plochách a námestiach, prípadne v altánku v rodinnom dome. Výhody prirodzeného chladenia s vysokou účinnosťou a minimálnymi nákladmi sú dostupné pre každého. Zariadenie má malý odber vody a minimálnu spotrebu elektriny. Najlepšie parametre jednotka dosahuje pri nasávaní 100% vonkajšieho vzduchu a pri jej umiestnení do dobre vetraného priestoru. Pre vetranie je často dostatočné otvorenie okien a brán. Pre posilnenie efektu doporučujeme aj nútené vetranie. Okrem výmeny vzduchu pomáha s pohybom ochladeného vzduchu v priestore. Ak je zariadenie umiestnené v uzavretom priestore, výsledkom bude jeho nižší chladiaci efekt, vyššia vlhkosť vzduchu a pocit dusna. Prevádzka chladiacej jednotky v daždivom počasí spôsobý viac vlhkosti. Naopak po daždi, keď teplota poklesne, je využite adiabatického chladiča v režime ventilácie účinnejšie, keďže využije prirodzený efekt ochladenia vo svoj prospech.

Naša technická podpora je pripravená poskytnú Vám množstvo rád a tipov, ako maximalizovať chladiaci účinok našich jednotiek. V júli sme dodávali chladenie na dve svadby. Všetci účastníci boli nadšení a ďakovali nám za skvelý nápad. 

Mobilná ochladzovacia jednotka

Zapožičali sme ochlazovacie zariadenie, mobilnú verziu do Schiller, Lučenec. Už po krátkom čase nám napísali: ,,Ochladzujeme, zamestnanci sú spokojní, ochladenie je citeľné, už pri polovičnom výkone sme zaznamenali zníženie teploty v priestore o 4°C“. 

Tepelná pohoda aj na festivale POHODA

V tomto roku sa konal 25. ročník festivalu POHODA v Trenčíne. Pri tejto príležitosti nás oslovili až dve firmy s dopytom na zapožičanie chladiacich jednotiek ADRIAN-AIR EV18 a EV8000. Firma Jozef Hiadlovský, Mliečna farma - BRAUNVIEH a firma Banskobystrický pivovar, a.s. s legendárnou značkou piva URPINER. Firmy a ich zákazníci vo vysokých teplotách pocítili prijemný účinok chladiacich zariadení.