Teplovodné vykurovanie

Jedinečné riešenie objektu vo Vranove

Výstavba nových hál v priemyselnom areáli Ferovo Park vo Vranove nad Topľou je v plnom prúde. Spolu s našim dlhoročným partnerom firmou ETEC s. r. o. sme pripravili technické riešenie s teplovodnými jednotkami HEATER CONDENS CR4 MAX. Spolu 35 ks je rozdelených do dvoch objektov. Inštalácia pod strop necháva bočné steny prázdne pre plné využitie užívateľa. Riešenie je rozdelené na kurenárske vetvy po 5 ks spotrebičov a zónové ovládanie zabezpečujú jednotky SPLITTER MULTI 6 v kombinácii s PANEL INTELLIGENT WIFI. Teplovodný systém, ktorý sme navrhli dáva priestor pre využitie kondenzačnej kotlovej techniky a tiež veľkokapacitných tepelných čerpadiel či iných, možno aj hybridných riešení.

 

Teplovodné vykurovanie v OBI

Spolu s našim partnerom IRON COMPANY sme zrealizovali vykurovanie novej predajne OBI vo Zvolene. Veľkometrážne priestory predajne sú vykurované teplovodnými jednotkami HEATER CONDENS CR 2 a CR3 a únikom tepla cez brány zabraňujú teplovodné dverné clony GUARD PRO 150 a 200 W. Všetky spotrebiče na tomto objekte sú dodané s ventilátormi EC na základe požiadaviek investora. Ovládanie zabezpečuje nadradená regulácia, ktorá spravuje všetky systémy v budove a je dopojená na naše ovládania Panel Intelligent WI-FI EC.

Vysoko účinné teplovodné ohrievače

V septembri naša spoločnosť dodala pre montážnu spoločnosť Kalorim s.r.o. teplovodné zariadenia HEATER CONDENS CR ONE do haly STK v Malackách. Teplovodné ohrievače - fukáre sú vysoko účinné aj pri napájaní na nízkoteplotné spády a čo umožňuje ich napojenie na kondenzačné kotly, či tepelné čerpadlá. Inštalácia prinesie spoločnosti úsporu na nákladoch za kúrenie a spríjemní pracovné prostredie zamestnancom.

Veľký projekt s teplovodnými ohrievačmi, Mounfield Košice 

Už začiatkom roka 2022, sme realizovali dodávku vykurovacích zariadení pre firmu Morganit s.r.o. Na stavbu sme dodali teplovodné ohrievače, stropné ventilátory a clony na brány. Išlo o zmodernizovanú predajňu Mounfield  v obchodnej zóne OC Aura v Košiciach, ktorá bola znovu otvorená pre verejnosť 12. 5. 2022.

Teplovodné vykurovanie HEATER ONE 

Potrebujete vykurovať autoservis, dielňu, garáž, či iný menší priestor pomocou teplovodných zariadení? Existuje aj iné riešenie ako neúčinné radiátory. Ponúkame Vám obľúbené produkty značky SONNIGER. Tieto teplovodné zariadenia sú účinné, praktické a majú príťažlivý dizajn. Jednotky sú automaticky ovládané termostatom PANEL COMFORT a trojstupňový axiálny ventilátor zaručuje vysokú výstupnú teplotu vzduchu pri každej rýchlosti, dokonca aj pri nízkej teplote vody dodávanej do jednotky. Osvedčilo sa to aj pri inštalácii HEATER ONE v dielni na opravu áut s rozmermi 11 x 7 m na prízemí rodinného domu pani Mariky Môcikovej, kde inštaláciou ohrievača HEATER CONDENS CR ONE bol dosiahnutý príjemný pocit tepla za minimum námahy a bez hlbokého siahnutia do peňaženky. Ako sa vyjadrila majiteľka: „S jednotkou sme veľmi spokojní, a preto sme si hneď objednali ďalšiu do iného priestoru, ktorý budeme teraz tiež využívať. Ďakujeme Vám aj za rýchle dodanie!“ Čo môže byť krajšie ako spokojnosť užívateľov dodaných produktov?

 

 

Ekosolid Slovakia s.r.o., Bošany - teplovodné vykurovanie

Pandémia sa stala nekonečným zdrojom použitého zdravotníckeho a biologického materiálu, ktorý patrí do kategórie nebezpečný odpad a vyžaduje špeciálnu technológiu spracovania a likvidácie. Spracovávateľ bioodpadu rozšíril svoje prevádzkové priestory v Bošanoch a potreboval zabezpečiť tepelný režim pre správne fungovanie technológií. Teplovodné ohrievače HEATER 1 zabezpečujú konzistentnú teplotu +16˚C vo vnútorných priestoroch, pričom riadiaci systém automaticky upravuje dobu zapnutia jednotiek podľa aktuálneho počasia, a tým šetrí náklady na vykurovanie.