Plynové ohrievače

Plynové ohrievače pre ZVS v Dubnici nad Váhom

Inovované teplovzdušné plynové ohrievače ADRIAN-AIR nadväzujú na popularitu ich predchodcov. Jedna z posledných inštalácií v širšom areáli ZVS v Dubnici nad Váhom, člen skupiny MSM,  je toho dôkazom. Spolu s naším dlhoročným partnerom sme do zrekonštruovaných priestorov umiestnili 4 ks ADRIAN-AIR AX 35 ERP so samostatným ovládaním pre každý spotrebič. Nová digitálna riadiaca automatika a individuálne nastavovanie vybraných parametrov nám umožňuje dokonale sa prispôsobiť miestu inštalácie a požiadavkám.

HT MAS Vlkanová, plynové ohrievače 

V posledných dňoch pred Vianocami, 2021 sme odovzdali do užívania teplovzdušný vykurovací systém pre HMC INVEST v priemyselnom parku HT MAS, Vlkanová. Plynové ohrievače ADRIAN-AIR AX 45 a AX 35 s novými riadiacimi automatikami a v kompletnej ERP výbave zabezpečia teplo pre výrobnú halu francúzskeho investora DELZEN. Výrobná technológia emituje dostatok teploty a našou úlohou je zabezpečiť jej pravidelný bezpečný štart a ochranu pred mrazom počas odstávky.

Teplovzdušné plynové ohrievače, Makita, Banská Bystrica - Šálková

V minulom roku sme dodávali naše zariadenia do firmy Makita s.r.o. v priemyselnom parku Banská Bystrica - Šalková. Makita s.r.o. postavila oficiálne servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy značiek Makita a MT series. Ako zdroj vykurovania sme dodali kombináciu teplovzdušných plynových ohrievačov s doplnením o destratifikátory. Zariadenia sme boli pred ukončením stavby aj spúšťať. Majú za sebou prvú zimu aj leto a so zariadeniami sú plne spokojní. V hale počas zimy bolo teplo a počet zariadení podľa návrhu bol dostačujúci. Ako sa vyjadril p. Cimerman ,,Nasťahovali sme sa do budovy minulú jeseň 24. novembra priamo do vykurovacej sezóny. Potrebovali sme malé úpravy v nastaveniach, ale čo sa týka zariadení, sme spokojní, vykurujú a vetrajú bez problémov”. Vzhľadom na polohu pobočiek vieme byť firme nápomocní, či už v záručných alebo aj pozáručných servisoch.