Opravy infražiaričov a ohrievačov

 

OBJEDNAJTE SI NAŠE SERVISNÉ SLUŽBY
kontaktný formulár
e-mail: servis@adrian.sk
tel: +421 947 978 973 

 

Ukončením realizácie - projekt nekončí. Súčasťou služieb Adrian Group sú:

  • záručný servis,
  • po záručný servis,
  • odborná prehliadka,
  • odborná skúška,
  • servisná prehliadka,
  • revízie vyhradených technických plynových zariadení,
  • revízie vyhradených technických elektrických zariadení,
  • zazimovanie / odzimovanie / údržba,
  • servis horákov RIELLO.

Poruchovosť infražiaričov a ohrievačov

Pravidelná údržba dokáže odhaliť aj mierne zhoršený stav zariadenia, ktorý môže mať aj neblahé zdravotné následky, ako je napríklad únik plynu. Dokážeme odhaliť a okamžite opraviť menšie problémy skôr, ako sa z nich stanú vážne problémy. Vzhľadom na náklady spojené s výmenu infražiaričov, ohrievačov a chladičov má ich servis veľký zmysel.

Životnosť infražiaričov a ohrievačov

Väčšina vykurovacích, vetracích alebo chladiacich systémov sa pokazí z dôvodu zanedbania starostlivosti. Nikto neočakáva, že jeho auto vydrží bez bežnej údržby desať rokov. To isté platí pre vykurovacie, vetracie alebo chladiace systémy.

Takto môže vyzerať spaľovacia hlavica plynového infražiariča RAD E220, ktorá nebola čistená zopár rokov. Paradoxom je, že vysoká kvalita zariadenia zvádza užívateľov nedávať technickú starostlivosť na prvé miesto. „Veď to aj tak funguje dobre.“ Zanedbanie údržby sa však môže vypomstiť a na opravu a výmenu náhradných dielov sa často minie oveľa viac finančných prostriedkov ako na pravidelnú odbornú starostlivosť, ktorá zaručuje dlhoročnú a bezproblémovú prevádzku vykurovania.

Efektivita infražiaričov a ohrievačov

Servisné zmluvy sú zárukou zaistenia najvyššej energetickej účinnosť systémov. Rovnako, ako vyladený automobil šetrí benzín, dobre vyladený systém vykurovania alebo chladenia znižuje náklady za energie.

 

Posezónna starostlivosť o chladenie

Správna posezónna starostlivosť sa týka aj chladenia vzduchu, teda chladiacich jednotiek. Nočné mrazi sú pre ne, nebezpečné. Po údržbe je potrebné ich zakryť krycími návlekmi z kvalitných materiálov. 

 

Skúsení a vyškolení technici

Servis a údržbu vykonávajú profesionálni technici, ktorí sú plne vyškolení a kvalifikovaní na tuto prácu a s tým súvisiace poradenstvo. Technici sú vybavení odpovedajúcim zariadením a  nástrojmi, ktoré sú pravidelne testované a kalibrované. Okamžité dodanie potrebných náhradných dielov je samozrejmosťou.