Slide 1

Viac ako 25 rokov skúseností v energetike

VYKUROVANIE | CHLADENIE | VETRANIE

Prístroj na dekontamináciu až 99,99% účinnosť voči COVID-19

+421948 312 270; +421905 221 014 ; adrian@adrian.sk

Účinný zabijak COVID-19 až 99,99% dekontaminácia vzduchu. Teraz už aj na splátky!

Viac informácií
Chladenie

Úspora nákladov, vysoká efektivita, ekologické chladenie bez freónov!

EVAPORAČNÉ CHLADENIE pre priemyselné a veľkoobjemové priestory

Viac informácií

Novinky

NOVINKY V RIADENÍ

NOVINKY V RIADENÍ

Na sezónu 2020/2021 pripravujeme novú koncepciu dostupnej riadiacej jednotky. Využijeme skúsenosti s inteligentnými riadiacimi systémami ako je MULTI-RAD WEB a skombinujeme ich s možnosťami ADRIANsmart. Výsledkom bude štandardná 4 zónová regulácia s bezdrôtovými snímačmi teploty a komfortným riadením cez smartphone alebo počítač. Zákazník bude mať kontrolu nad svojím vykurovaním vždy a všade. Získa možnosť ušetriť energie a financie aj pri menej náročných riadiacich systémoch.

04.11.2020 11:32

CHLADENIE NIE JE URČENÉ IBA NA LETO

CHLADENIE NIE JE URČENÉ IBA NA LETO

Napriek tomu, že téma chladenia sa sústreďuje na obdobie leta, existuje množstvo zákazníkov, ktorí majú problém s vysokou teplotou v priestore počas celého roka. Rovnako, ako spoločnosť REUTTER SK, Myjava, Slovensko, kde pracovné prostredie zaťažujú technológie vstrekolisov a nimi emitované teplo. Takíto zákazníci dokážu skutočne oceniť prírodné chladenie bez freónov s minimálnymi nákladmi na prevádzku, pretože evaporačné jednotky prevádzkujú počas celého roka s výnimkou zimných mesiacov

01.10.2020 18:24

Zobraziť všetky novinky

Obľúbené produkty

Spoločnými znakmi
našich výrobkov sú

Benefity

E - Energetika - Naše riešenia prinášajú významné úspory na spotrebe vstupov. Sme hrdí na vysokú účinnosť, ktorá najlepšie vystihuje naše návrhy. Prinášame energiu na vybrané miesto, v želanom čase a v optimálnom množstve.

E - Ekonomika - Nami navrhované energetické systémy majú výrazný potenciál znížiť fixné a prevádzkové náklady užívateľa. Vyznačujú sa krátkou investičnou návratnosťou a dlhodobou životnosťou a funkčnosťou.

E - Ekológia - Výrobky našej produkcie majú najnižšie hodnoty emisií na trhu. Eliminujeme straty energií a dostávame ich spotrebu pod úplnú kontrolu čím prispievame k obmedzovaniu negatívnych vplyvov na životné prostredie.
Adrian Group

Priemyselné vykurovanie - ADRIAN GROUP s.r.o.

Plynové infražiariče značky ADRIAN® patria medzi špičku na trhu priemyselného vykurovania veľkoobjemových priestorov. Naše plynové agregáty a generátory sú vhodnou voľbou pre teplovzdušné vykurovanie. Pre komplexnosť riešenia energetických systémov máme v sortimente dverné clony a destratifikátory, ktoré majú obrovský potenciál tvoriť dodatočné úspory energií. Ponúkame tiež hydrónne plynové kotly najvyššej kvality s výnimočnými prevádzkovými vlastnosťami a plynové gamatky pre riešenie menších priestorov. V prípade, že plyn nie je pre Vás optimálnou voľbou, pozrite si naše výrobky v kategórii elektrické vykurovanie alebo teplovodné jednotky.

Ak nie ste z oblasti priemyslu, pozrite si našu ponuku pre poľnohospodárske objekty v kategórii Agro.

Značka ADRIAN® je aktívna aj v oblasti chladenia. Evaporizačné chladenie je skvelou voľbou pre riešenie bez freónov alebo chladiacich zmesí so zaručeným úspechom v letných mesiacoch. Ak hľadáte technológiu na celoročné použitie, pozrite si náš rooftop alebo teplovzdušnú jednotku s klimatizáciou.

ADRIAN GROUP s. r. o. to sú aj vývoj a inovácie. V oblasti riadiacich systémov máme vlastné riešenia ako dostať spotrebu energie pod absolútnu kontrolu a vytvoriť priestor pre dodatočné úspory energií.