Slide 1

Viac ako 25 rokov skúseností v energetike

VYKUROVANIE | CHLADENIE | VETRANIE

Chladenie

Úspora nákladov, vysoká efektivita, ekologické chladenie bez freónov!

EVAPORAČNÉ CHLADENIE pre priemyselné a veľkoobjemové priestory

Viac informácií

Novinky

ŠKOLENIA SERVISNÝCH TECHNIKOV

ŠKOLENIA SERVISNÝCH TECHNIKOV

Po náročnom pandemickom období sme zorganizovali sériu ôsmich školení servisných technikov ADRIAN pre takmer 30 ľudí. Účelom bolo poukázať na zmeny 2020/2021 v sortimente ADRIAN GROUP a zároveň upozorniť na konštrukčné rozdiely medzi staršími zariadeniami a novými, ktoré už vyhovujú novej norme Ecodesign a ERP. Prínos školení účastníci hodnotili vysoko pozitívne. V druhej polovici júla chystáme špeciálny dodatočný termín školení servisných technikov ADRIAN. O presnom čase konania Vás budeme informovať. Ďalšie termíny školení budú realizované v závislosti od vývoja pandemickej situácie až na prelome tretieho a štvrtého kvartálu.

20.07.2021 14:59

CHCETE VEDIEŤ VIAC O KLIMATIZÁCII BEZ FREÓNOV?

CHCETE VEDIEŤ VIAC O KLIMATIZÁCII BEZ FREÓNOV?

Princípy adiabatického chladenia sa využívajú od nepamäti. Voda ako prirodzený chladiaci prvok či už v pasívnej podobe ako forma jazierok, nádrží, kanálov, fontán alebo v aktívnej, kde sa jej pôsobením vzduch dodatočne zvlhčuje a teda odparovaním odoberá prebytočné teplo a teda chladí vzduch. Evaporácia, teda odparovanie, je najprirodzenejšou formou chladenia a teda aj najekologickejšou. Priame zvlhčovanie čerstvého vzduchu je zároveň aj najúčinnejším spôsobom, ako pri minimálnych nákladoch vyrobiť maximálny chladiaci výkon....

 

 

16.06.2021 07:36

NOVÝ OBJEDNÁVACÍ KATALÓG

NOVÝ OBJEDNÁVACÍ KATALÓG

Informujeme našich partnerov a zákazníkov, že práve vychádza nový objednávací katalóg ADRIAN GROUP na kompletný sortiment pre vykurovanie, chladenie a vetranie. Nájdete tu aktualizáciu cien a prevedení, úplne nový ECOdesign sortiment teplovzdušných jednotiek, príslušenstvo rozšírené o závesný systém, vynovené riadiace systémy pre HVAC a ďalšie novinky. Požiadať o cenník si môžete tu. Informujte sa o novinkách a vašich zľavách. Vyžiadajte si zdarma technický návrh a vypracovanie cenovej ponuky.

20.05.2021 08:14

Zobraziť všetky novinky

Obľúbené produkty

Spoločnými znakmi
našich výrobkov sú

Benefity

E - Energetika - Naše riešenia prinášajú významné úspory na spotrebe vstupov. Sme hrdí na vysokú účinnosť, ktorá najlepšie vystihuje naše návrhy. Prinášame energiu na vybrané miesto, v želanom čase a v optimálnom množstve.

E - Ekonomika - Nami navrhované energetické systémy majú výrazný potenciál znížiť fixné a prevádzkové náklady užívateľa. Vyznačujú sa krátkou investičnou návratnosťou a dlhodobou životnosťou a funkčnosťou.

E - Ekológia - Výrobky našej produkcie majú najnižšie hodnoty emisií na trhu. Eliminujeme straty energií a dostávame ich spotrebu pod úplnú kontrolu čím prispievame k obmedzovaniu negatívnych vplyvov na životné prostredie.
Adrian Group

Priemyselné vykurovanie - ADRIAN GROUP s.r.o.

Plynové infražiariče značky ADRIAN® patria medzi špičku na trhu priemyselného vykurovania veľkoobjemových priestorov. Naše plynové agregáty a generátory sú vhodnou voľbou pre teplovzdušné vykurovanie. Pre komplexnosť riešenia energetických systémov máme v sortimente dverné clony a destratifikátory, ktoré majú obrovský potenciál tvoriť dodatočné úspory energií. Ponúkame tiež hydrónne plynové kotly najvyššej kvality s výnimočnými prevádzkovými vlastnosťami a plynové gamatky pre riešenie menších priestorov. V prípade, že plyn nie je pre Vás optimálnou voľbou, pozrite si naše výrobky v kategórii elektrické vykurovanie alebo teplovodné jednotky.

Ak nie ste z oblasti priemyslu, pozrite si našu ponuku pre poľnohospodárske objekty v kategórii Agro.

Značka ADRIAN® je aktívna aj v oblasti chladenia. Evaporizačné chladenie je skvelou voľbou pre riešenie bez freónov alebo chladiacich zmesí so zaručeným úspechom v letných mesiacoch. Ak hľadáte technológiu na celoročné použitie, pozrite si náš rooftop alebo teplovzdušnú jednotku s klimatizáciou.

ADRIAN GROUP s. r. o. to sú aj vývoj a inovácie. V oblasti riadiacich systémov máme vlastné riešenia ako dostať spotrebu energie pod absolútnu kontrolu a vytvoriť priestor pre dodatočné úspory energií.