Slide 1

Viac ako 25 rokov skúseností v energetike

VYKUROVANIE | CHLADENIE | VETRANIE

Prístroj na dekontamináciu až 99,99% účinnosť voči COVID-19

+421948 312 270; +421905 221 014 ; adrian@adrian.sk

Účinný zabijak COVID-19 až 99,99% dekontaminácia vzduchu. Teraz už aj na splátky!

Viac informácií
Chladenie

Úspora nákladov, vysoká efektivita, ekologické chladenie bez freónov!

EVAPORAČNÉ CHLADENIE pre priemyselné a veľkoobjemové priestory

Viac informácií

Novinky

CHCETE VEDIEŤ VIAC O KLIMATIZÁCII BEZ FREÓNOV?

CHCETE VEDIEŤ VIAC O KLIMATIZÁCII BEZ FREÓNOV?

Princípy adiabatického chladenia sa využívajú od nepamäti. Voda ako prirodzený chladiaci prvok či už v pasívnej podobe ako forma jazierok, nádrží, kanálov, fontán alebo v aktívnej, kde sa jej pôsobením vzduch dodatočne zvlhčuje a teda odparovaním odoberá prebytočné teplo a teda chladí vzduch. Evaporácia, teda odparovanie, je najprirodzenejšou formou chladenia a teda aj najekologickejšou. Priame zvlhčovanie čerstvého vzduchu je zároveň aj najúčinnejším spôsobom, ako pri minimálnych nákladoch vyrobiť maximálny chladiaci výkon....

 

 

16.06.2021 07:36

NOVÝ OBJEDNÁVACÍ KATALÓG

NOVÝ OBJEDNÁVACÍ KATALÓG

Informujeme našich partnerov a zákazníkov, že práve vychádza nový objednávací katalóg ADRIAN GROUP na kompletný sortiment pre vykurovanie, chladenie a vetranie. Nájdete tu aktualizáciu cien a prevedení, úplne nový ECOdesign sortiment teplovzdušných jednotiek, príslušenstvo rozšírené o závesný systém, vynovené riadiace systémy pre HVAC a ďalšie novinky. Požiadať o cenník si môžete tu. Informujte sa o novinkách a vašich zľavách. Vyžiadajte si zdarma technický návrh a vypracovanie cenovej ponuky.

20.05.2021 08:14

Zobraziť všetky novinky

Obľúbené produkty

Spoločnými znakmi
našich výrobkov sú

Benefity

E - Energetika - Naše riešenia prinášajú významné úspory na spotrebe vstupov. Sme hrdí na vysokú účinnosť, ktorá najlepšie vystihuje naše návrhy. Prinášame energiu na vybrané miesto, v želanom čase a v optimálnom množstve.

E - Ekonomika - Nami navrhované energetické systémy majú výrazný potenciál znížiť fixné a prevádzkové náklady užívateľa. Vyznačujú sa krátkou investičnou návratnosťou a dlhodobou životnosťou a funkčnosťou.

E - Ekológia - Výrobky našej produkcie majú najnižšie hodnoty emisií na trhu. Eliminujeme straty energií a dostávame ich spotrebu pod úplnú kontrolu čím prispievame k obmedzovaniu negatívnych vplyvov na životné prostredie.
Adrian Group

Priemyselné vykurovanie - ADRIAN GROUP s.r.o.

Plynové infražiariče značky ADRIAN® patria medzi špičku na trhu priemyselného vykurovania veľkoobjemových priestorov. Naše plynové agregáty a generátory sú vhodnou voľbou pre teplovzdušné vykurovanie. Pre komplexnosť riešenia energetických systémov máme v sortimente dverné clony a destratifikátory, ktoré majú obrovský potenciál tvoriť dodatočné úspory energií. Ponúkame tiež hydrónne plynové kotly najvyššej kvality s výnimočnými prevádzkovými vlastnosťami a plynové gamatky pre riešenie menších priestorov. V prípade, že plyn nie je pre Vás optimálnou voľbou, pozrite si naše výrobky v kategórii elektrické vykurovanie alebo teplovodné jednotky.

Ak nie ste z oblasti priemyslu, pozrite si našu ponuku pre poľnohospodárske objekty v kategórii Agro.

Značka ADRIAN® je aktívna aj v oblasti chladenia. Evaporizačné chladenie je skvelou voľbou pre riešenie bez freónov alebo chladiacich zmesí so zaručeným úspechom v letných mesiacoch. Ak hľadáte technológiu na celoročné použitie, pozrite si náš rooftop alebo teplovzdušnú jednotku s klimatizáciou.

ADRIAN GROUP s. r. o. to sú aj vývoj a inovácie. V oblasti riadiacich systémov máme vlastné riešenia ako dostať spotrebu energie pod absolútnu kontrolu a vytvoriť priestor pre dodatočné úspory energií.