Slide 1

Viac ako 25 rokov skúseností v energetike

VYKUROVANIE | CHLADENIE | VETRANIE

Prístroj na dekontamináciu až 99,99% účinnosť voči COVID-19

+421948 312 270; +421905 221 014 ; adrian@adrian.sk

Účinný zabijak COVID-19 až 99,99% dekontaminácia vzduchu. Teraz už aj na splátky!

Viac informácií
Chladenie

Úspora nákladov, vysoká efektivita, ekologické chladenie bez freónov!

EVAPORAČNÉ CHLADENIE pre priemyselné a veľkoobjemové priestory

Viac informácií

Novinky

NOVÝ SORTIMENT PLYNOVÝCH OHRIEVAČOV VZDUCHU

NOVÝ SORTIMENT PLYNOVÝCH OHRIEVAČOV VZDUCHU

Nové požiadavky ECOdesign a ERP ovplyvnili ďalší vývoj sortimentu teplovzdušných plynových agregátov. V súvislosti s aktuálne platnými normami Vám predstavujeme novú radu ohrievačov vzduchu a kondenzačných agregátov. Postupne Vám prinesieme podrobnosti aj o verziách pre vertikálne fúkanie a v kombinácii s radiálnym ventilátorom. Sledujte nás a dostaňte informácie o nových možnostiach medzi prvými.

15.02.2021 08:30

NOVINKY V TEPLOVODNÝCH JEDNOTKÁCH

NOVINKY V TEPLOVODNÝCH JEDNOTKÁCH

ADRIAN GROUP s. r. o., exkluzívny distribútor značky SONNIGER, Vám od 1. 1. 2021 ako prvý predstavuje kondenzačné technológie HEATER CONDENS v súlade s požiadavkami EcoDESIGN2021, ktoré stanovujú úplne nový štandard pre teplovodné jednotky. Rastúce požiadavky na uplatňovanie kondenzačných kotlov a čerpadiel prinášajú do praxe čoraz viac nízkoteplotných systémov. S novými jednotkami HEATER CR aj pri nízkej napájacej teplote média získate maximálny účinok vykurovania. Hlavnými výhodami HEATER CONDENS je vysoká teplota vzduchu na výstupe, úplné využitie odovzdávacej plochy výmenníka a optimalizovaný prietok vzduchu pri všetkých rýchlostiach otáčok ventilátora. My maximalizujeme efekt delta T, aby ste Vy ušetrili. Pozrite si nový uvádzací cenník na rok 2021. V prípade otázok nás kontaktujte tu.

21.01.2021 10:03

NOVÁ TECHNICKÁ DOKUMENTÁCIA BEEWAIR A CERTIFIKÁT CE

NOVÁ TECHNICKÁ DOKUMENTÁCIA BEEWAIR A CERTIFIKÁT CE

Uvažujete nad kúpou dekontaminačnej jednotky Beewair, ale stále vám chýbajú informácie? Vypýtajte si ich od nás! Práve sme dokončili nové aktuálne technické podmienky a manuál. Beewair na Slovensku a v okolitých štátoch začína byť čoraz viac žiadaný. Dôvod je jednoduchý – naozaj to funguje! Technológia likviduje bez akéhokoľvek odpadu baktérie, vírusy, plesne a dokonca aj nepríjemné pachy. Je vhodná do každej prevádzky a domácnosti. Produkt je dostupný aj na splátky.

08.12.2020 11:10

Zobraziť všetky novinky

Obľúbené produkty

Spoločnými znakmi
našich výrobkov sú

Benefity

E - Energetika - Naše riešenia prinášajú významné úspory na spotrebe vstupov. Sme hrdí na vysokú účinnosť, ktorá najlepšie vystihuje naše návrhy. Prinášame energiu na vybrané miesto, v želanom čase a v optimálnom množstve.

E - Ekonomika - Nami navrhované energetické systémy majú výrazný potenciál znížiť fixné a prevádzkové náklady užívateľa. Vyznačujú sa krátkou investičnou návratnosťou a dlhodobou životnosťou a funkčnosťou.

E - Ekológia - Výrobky našej produkcie majú najnižšie hodnoty emisií na trhu. Eliminujeme straty energií a dostávame ich spotrebu pod úplnú kontrolu čím prispievame k obmedzovaniu negatívnych vplyvov na životné prostredie.
Adrian Group

Priemyselné vykurovanie - ADRIAN GROUP s.r.o.

Plynové infražiariče značky ADRIAN® patria medzi špičku na trhu priemyselného vykurovania veľkoobjemových priestorov. Naše plynové agregáty a generátory sú vhodnou voľbou pre teplovzdušné vykurovanie. Pre komplexnosť riešenia energetických systémov máme v sortimente dverné clony a destratifikátory, ktoré majú obrovský potenciál tvoriť dodatočné úspory energií. Ponúkame tiež hydrónne plynové kotly najvyššej kvality s výnimočnými prevádzkovými vlastnosťami a plynové gamatky pre riešenie menších priestorov. V prípade, že plyn nie je pre Vás optimálnou voľbou, pozrite si naše výrobky v kategórii elektrické vykurovanie alebo teplovodné jednotky.

Ak nie ste z oblasti priemyslu, pozrite si našu ponuku pre poľnohospodárske objekty v kategórii Agro.

Značka ADRIAN® je aktívna aj v oblasti chladenia. Evaporizačné chladenie je skvelou voľbou pre riešenie bez freónov alebo chladiacich zmesí so zaručeným úspechom v letných mesiacoch. Ak hľadáte technológiu na celoročné použitie, pozrite si náš rooftop alebo teplovzdušnú jednotku s klimatizáciou.

ADRIAN GROUP s. r. o. to sú aj vývoj a inovácie. V oblasti riadiacich systémov máme vlastné riešenia ako dostať spotrebu energie pod absolútnu kontrolu a vytvoriť priestor pre dodatočné úspory energií.