Slide 1

Viac ako 25 rokov skúseností v energetike

VYKUROVANIE | CHLADENIE | VETRANIE

Chladenie

Úspora nákladov, vysoká efektivita, ekologické chladenie bez freónov!

EVAPORAČNÉ CHLADENIE pre priemyselné a veľkoobjemové priestory

Viac informácií

Novinky

NOVINKY SONNIGER​

NOVINKY SONNIGER​

Predstavujeme Vám novinky vo výrobkoch SONNIGER a nový cenník platný od 10. 9. 2021. Sortiment je zameraný na teplovzdušné ohrievače a vzduchové clony. Napriek tomu, že konštrukčne ostáva obľúbený dizajn zachovaný, zjednodušili sme príslušenstvo a ovládanie dverných clôn, kde došlo aj k zníženiu cien. Naopak, mierne navýšenie cien sa týka sortimentu so zmenou výkonov a rozmerov. Zariadenia HEATER CONDENS CRclony GUARD a GUARD PRO majú vysoko výkonný ventilátor so zabudovanou trojstupňovou reguláciou otáčok, ktorá v kombinácii s vysoko kvalitným vodným výmenníkom tepla poskytuje dostatočne široký a najmä optimálny rozsah parametrov. V elektrických vzduchových clonách sa využíva nová generácia inteligentných ohrievačov PTC. Pri clonách GUARD PRO sa používajú vysoko výkonné ventilátory s priemerom 450 mm, ktoré v kombinácii s vhodným a optimálne vybraným tvarom vzduchových kanálikov dávajú dlhý dosah prúdu vzduchu až 7,5 m. Pozrite si aj nové výkonové rady HEATER CR MAX. Všetky novinky sú už aj na našom e-shope. Vyžiadajte si technickú dokumentáciu a projekčné podklady k aktuálnej ponuke tu. Radi Vám pošleme aj aktualizovaný cenník. Viac informácií na adrian@adrian.sk a na t. č. +421 948 312 270

14.09.2021 15:45

Referencia MAKITA

Referencia MAKITA

V minulom roku sme dodávali naše zariadenia do firmy Makita s.r.o. v priemyselnom parku Banská Bystrica - Šalková. Makita s.r.o. postavila oficiálne servisné stredisko pre záručné a pozáručné opravy značiek Makita a MT series. Ako zdroj vykurovania sme dodali kombináciu teplovzdušných plynových agregátov s doplnením o destratifikátory. Zariadenia sme boli pred ukončením stavby aj spúšťať. Majú za sebou prvú zimu aj leto a so zariadeniami sú plne spokojní. V hale počas zimy bolo teplo a počet zariadení podľa návrhu bol dostačujúci. Ako sa vyjadril p. Cimerman ,,Nasťahovali sme sa do budovy minulú jeseň 24. novembra priamo do vykurovacej sezóny. Potrebovali sme malé úpravy v nastaveniach, ale čo sa týka zariadení, sme spokojní, vykurujú a vetrajú bez problémov”. Vzhľadom na polohu pobočiek vieme byť firme nápomocní, či už v záručných alebo aj pozáručných servisoch.

19.08.2021 15:22

ŠKOLENIA SERVISNÝCH TECHNIKOV

ŠKOLENIA SERVISNÝCH TECHNIKOV

Po náročnom pandemickom období sme zorganizovali sériu ôsmich školení servisných technikov ADRIAN pre takmer 30 ľudí. Účelom bolo poukázať na zmeny 2020/2021 v sortimente ADRIAN GROUP a zároveň upozorniť na konštrukčné rozdiely medzi staršími zariadeniami a novými, ktoré už vyhovujú novej norme Ecodesign a ERP. Prínos školení účastníci hodnotili vysoko pozitívne. V druhej polovici júla chystáme špeciálny dodatočný termín školení servisných technikov ADRIAN. O presnom čase konania Vás budeme informovať. Ďalšie termíny školení budú realizované v závislosti od vývoja pandemickej situácie až na prelome tretieho a štvrtého kvartálu.

20.07.2021 14:59

Zobraziť všetky novinky

Obľúbené produkty

Spoločnými znakmi
našich výrobkov sú

Benefity

E - Energetika - Naše riešenia prinášajú významné úspory na spotrebe vstupov. Sme hrdí na vysokú účinnosť, ktorá najlepšie vystihuje naše návrhy. Prinášame energiu na vybrané miesto, v želanom čase a v optimálnom množstve.

E - Ekonomika - Nami navrhované energetické systémy majú výrazný potenciál znížiť fixné a prevádzkové náklady užívateľa. Vyznačujú sa krátkou investičnou návratnosťou a dlhodobou životnosťou a funkčnosťou.

E - Ekológia - Výrobky našej produkcie majú najnižšie hodnoty emisií na trhu. Eliminujeme straty energií a dostávame ich spotrebu pod úplnú kontrolu čím prispievame k obmedzovaniu negatívnych vplyvov na životné prostredie.
Adrian Group

Priemyselné vykurovanie - ADRIAN GROUP s.r.o.

Plynové infražiariče značky ADRIAN® patria medzi špičku na trhu priemyselného vykurovania veľkoobjemových priestorov. Naše plynové agregáty a generátory sú vhodnou voľbou pre teplovzdušné vykurovanie. Pre komplexnosť riešenia energetických systémov máme v sortimente dverné clony a destratifikátory, ktoré majú obrovský potenciál tvoriť dodatočné úspory energií. Ponúkame tiež hydrónne plynové kotly najvyššej kvality s výnimočnými prevádzkovými vlastnosťami a plynové gamatky pre riešenie menších priestorov. V prípade, že plyn nie je pre Vás optimálnou voľbou, pozrite si naše výrobky v kategórii elektrické vykurovanie alebo teplovodné jednotky.

Ak nie ste z oblasti priemyslu, pozrite si našu ponuku pre poľnohospodárske objekty v kategórii Agro.

Značka ADRIAN® je aktívna aj v oblasti chladenia. Evaporizačné chladenie je skvelou voľbou pre riešenie bez freónov alebo chladiacich zmesí so zaručeným úspechom v letných mesiacoch. Ak hľadáte technológiu na celoročné použitie, pozrite si náš rooftop alebo teplovzdušnú jednotku s klimatizáciou.

ADRIAN GROUP s. r. o. to sú aj vývoj a inovácie. V oblasti riadiacich systémov máme vlastné riešenia ako dostať spotrebu energie pod absolútnu kontrolu a vytvoriť priestor pre dodatočné úspory energií.