Úsporné priemyselné svietidlá

Osvetlenie kancelárie alebo domácnosti je jednoduché. Pokiaľ ide o priemyselné svietidlá a osvetlenie priemyselnej haly, je to úplne iná hra. V práci ľudia trávia väčšinu svojho času, preto je dôležité, aby priemyselné svietidlá spĺňali kritériá programu "osvetlenie zamerané na človeka - human centric lighting".

Human Centric Lighting

ADRIAN GROUP, v spolupráci so svojim partnerom, ponúka prípravu projektov a realizáciu osvetlenia výrobných a skladovacích priestorov alebo supermarketov.

Ponúkame najmodernejšie, avšak overené a spoľahlivé svietidlá. Súčasťou našej ponuky sú LED svetelné zdroje, ktoré majú mnoho výhod. Je to hlavne nižšia energetická náročnosť a zároveň vysoké merné svetelné výkony. Pri správnej konfigurácii osvetlenia zaistíme výrazne dlhšie životnosti svietidiel a široké možnosti ovládania jednotlivých svietidiel alebo skupín svietidiel. V ponuke máme všetky požadované teploty chromatickosti a vysoký index farieb.

Riešite osvetlenie, radi Vám poradíme. Prosím kontaktujte nás.

Inovatívne priemyselné svietidlá

Zaistíme a nainštalujeme Vám najlepšie svietidlá s ohľadom na Vaše potreby. S využitím moderných technológií zaistíme nižšiu spotrebu a maximálnu efektivitu. Ponúkame úsporné LED moduly s merným svetelným výkon - 160 a 200 lm/W čo znamená množstvo svetelného toku získané z 1 W elektrického príkonu. 

Svietidlá pre priemysel bez kompromisov

Nikdy nerobíme kompromisy vo vzťahu ku kvalite svietidiel.  Zabezpečujeme najvyšší výkon a životnosť použitých priemyselných svietidiel. Vypočujeme si Vaše požiadavky, priestor dôkladne prezrieme a nainštalujeme osvetlenie šité na mieru, aj s ohľadom na prašnosť a vlhkosť prostredia (svietidlá so stupňom krytia IP65 a viac). 

Ekologické priemyselné svietidlá:

Dbáme na to, aby svietidlá boli šetrné k životnému prostrediu s menším počtom emisií a možnosťou opätovného použitia.

Čo prináša priemyselné osvetlenie zamerané na človeka

  • dynamické osvetlenie s väzbou na denné svetlo,
  • možnosť voľby farby svetla s potlačením mihania, oslnenia,
  • životnosť svietidiel: 50 000 až 70 000 hodín
  • vyšší merný svetelný výkon (úspora nákladov)
  • úsporu nákladov na údržbu,
  • rýchlu návratnosť investície,
  • reguláciu intenzity svetla na základe pohybu osôb v priestore.

priemyselne_osvetlenie_skica